Наш дует виборов право змагатися на Чемніонаті Європи у Вероні!!!

Всеукраїнська федерація з черліденгу сьогодні оприлюднила інформацію стосовно спорсменів, які пройшли етапи відбору Євроліги и будут приймати участь у Чемпіонаті Європи. До цього списку увійшли й спортсмени СК “Альтаір” Данило Шумейко та Губа Вікторія.

Вітаємо наших спорсменів та бажаємо тільки перемог!!!

Всеукраинская Федерация Черлидинга

Вітаємо, друзі! 🌟🌟🌟
Тільки що стало відомо , що Всеукраїнська федерація черліденгу 🇺🇦 буде представлена в усіх видах програми змагань дуетів на чемпіонаті Європи в Вероні 🇮🇹

📌Відповідно до нових правил Європейського черліденгового союзу, лише 5 кращих дуетів у кожному виді програми будуть змагатися за нагороди чемпіонату континенту 2020 року у Вероні за результами змагань на етапах Євроліги 2019 року.

📌59 кращі фрістайл дуети вели боротьбу серед дорослих за право бути представленими в топ-5 чемпіонату Європи. Таке право разом з дуетами Росії, Словенії, Греції та Італії виборов наш дует Анастасія Холобко-Валерія Соловей.

📌У юніорів у змаганнях фрістайл дуетів боротьбу за путівку до Італії вели 77 кращих дуетів континенту. У Вероні конкуренцію дуетам з Росії, Словенії, Греції та Італії складуть Катерина Парадюк та Юлія Соловей.

📌Гідну конкуренцію кращим 38 юніорським дуетам з хіп-хопу склали Данило Шумейко та Вікторія Губа. Конкурувати з ними будуть дуети Росії, Словенії, Греції та Італії.

📌А в змаганнях кращих хіп-хоперів Европи серед дорослих право виступати у Вероні виборювали 32 дуети. В цьому виді програми титул чемпіонів Європи отримали право відстоювати наші славетні чемпіони Олександр Ушаков та Марина Кущова. Протистояти їм будуть дуети Греції, Росії, Сербії та Словенії.

💡Нагадуємо, що в різні роки на чемпіонатах Європи вихованці головного тренера збірної України Анни Андрієнко в змаганнях дорослих дуетів завоювали 7 золотих, 7 срібних та 1 бронзову нагороду в джазі, хіп-хопі та фрістайлі! 🥇🥈🥉

Чекаємо нових нагород італійської чеканки!🏆

•••
#cheerleading #cheer_ua #icu #черлідери #черлидингдети #cheersport #cheerleadingukraine #cheerleader #cheerua #черлидингтренер #спорткиев

Залишити відповідь