Результати XIV Кубку України з черліденгу

Зіроньки черліденгу Донецької області сяють все яскравіше на спортивному небосхилі!!!
2-3 грудня на базі спортивного комплексу “Локомотив” у м. Харкові проходив ХІV Кубок України з черліденгу в якому прийняли участь черлідери з 11областей України та гості з республіки Молдова.

Спортсмени Донецької обласної федерації черліденгу дуже дякують Президенту Всеукраїнської федерації черліденгу груп підтримки спортивних команд Юрію Юрійовичу Крикуну за можливість прийняти участь у цьому святі спорту, грації та краси. Дякуємо суддівським бригадам, яки обслуговували ці змагання за терпіння, увагу, виважені рішення!
Донецька обласна федерація черліденгу була представлена командами м. Покровська – “Альтаір”, “Dansing Fusion”, м. Родинське “Файт”, м. Білицьке “Dans4laif”, які виступали в номінаціях : чер-данс -хіп-хоп, чер-данс-фристайл, чер-данс-джаз (соло,дует, квартет, команда) і мають повний комплект нагород, з яких золото – 46, срібло – 42, бронза – 27.
За підсумками XIV Кубку України наші дівчата – Малярова Діана, Єлісеєва Олександра (СК “Альтаір”), Ганжа Дарина, Федорова Дарина (СК “Файт”) в составі офіційної делегації представлять Україну на чемпіонаті Європи з черліденгу, який пройде 8-9 грудня у грецьких Афінах.
Дякуємо за підтримку Департаменту по ділам сім’ї, молоді та спорту Донецької ОДА та Управлінню по ділам сім’ї, молоді та спорту Покровської міської ради.

              

https://ddk.dn.ua/news/article/139056/?fbclid=IwAR18hWYMwJ5bb8x3reNO3m8uhjNR9EVyNaMCvFlSthDnjj8jrll-ZsJgRIo

Залишити відповідь